Blatná - Zjednodušená verze stránek

Třídy a ŠD

Základní škola speciální

V tomto školním roce jsou žáci se středně těžkým mentálním postižením, těžkým mentálním postiženímím, autismem a kombinovanými vadami zařazeni do dvou tříd.

Základní škola speciální je organizována:

1. třída je naplněna žáky se středně těžkým a kombinovaným zdravotním postižením. Pracuje s nimi třídní učitelka Mgr. Dana Hajíčková a asistentka pedagoga Michaela Slezáková.

2. třídu navštěvují žáci s kombinovaným postižením, vzdělávání zajišťuje třídní učitelka Mgr. Jana Růžičková a asistentky pedagoga Hana Hanzlíková a Jana Tichá.

Školní družina má jedno oddělení, kde zájmové vzdělávání zajišťuje vychovatelka Michaela Slezáková a asistentky pedagoga Hana Hanzlíková a Jana Tichá.

Školu navštěvují děti z Domova PETRA Mačkov, které jsou zde v týdenní nebo celoroční péči, jejich dopravu do školy v Blatné zajišťuje Domov PETRA vlastním autem. Další část žáků dochází denně z rodin žijících v Blatné a okolí.

Každou středu jezdí děti do Domova PETRA do Mačkova, kde probíhá v rámci tělesné výchovy rehabilitační a kondiční cvičení, plavání, hipoterapie. Učitelky v tento den docházejí do Domova PETRA Mačkov a plní své úkoly po celou dobu stanovenou rozvrhem terapií, který sestavují rehabilitační a terapeutické pracovnice Domova. Domov pro žáky z rodin za využití bazénu a hipoterapii požaduje částku 45 Kč(týdně). - MOMENTÁLNĚ JE KOTELNA K BAZÉNU V REKONSTRUKCI A JEHO PROVOZ BUDE SPUŠTĚN V ROCE 2024.

Umístění školy
Základní škola speciální